RSS
sobota, 26 lutego 2011
Szatańskie pomysły

Notka ta powstaje w celu ostrzeżenia wszystkich tych, którzy nie pozbywają się swoich starych numerów telefonów, a oddają je rodzicom. Uczynił tak w ostatnim czasie nieroztropny MarR, nie informując nas o tej istotnej zmianie w jego życiu. I już pomijamy skromny fakt, że pizza zdążyła wysłać mu smsa z prośbą o chipsy, gdzie zapewniała, że jegomość Prze odda mu za nie w naturze, a także zapytanie jak podobał się pewnemu koledze żarcik związany z gejowskim porno... Mama jegomościa MarR uznała najwyżej, że ma nieco nienormalną znajomą. Ale to wszystko nic, w porównaniu z tym, co ostatnio narodziło się w naszych chorych umysłach. Otóż wymyśliłyśmy, że miłoby było wysłać, niby do MarR, z numeru, którego nie zna, smsa o treści:

1. Czemu się nie odzywasz?! Przecież było nam razem tak dobrze. Ciągle jeszcze robi mi się gorąco, gdy wspominam nasze wspólne noce, a Ty mi teraz ch*ju mówisz, że masz dziewczynę?! Jednak postanowiłeś być hetero?!

2. MarR, nie wiem jak mam Ci to powiedzieć... Przecież obiecaleś, że się jeszcze spotkamy, a teraz milczysz... Nie wiem co mam robić, bo test wyszedł pozytywny, a ja wcześniej nigdy nic, z nikim... Przysięgam! Proszę, odpisz!

3. Ty s*ko, oddawaj kasę! Było nie stawiać za pożyczone! Weź się człowieku lecz, bo to już nałóg. I nie pier*ol, że skołujesz 1500zł w dwa dni! Jak Cię ku*wa spotkam to Cię własna matka nie pozna!

4. Cześć! Słyszałam od koleżanek, że za stosowną opłatą potrafisz skutecznie umilić kobiecie wieczór. Mężulek wyjechał służbowo, także jeśli jesteś dzisiaj wolny, to zapraszam. Możesz liczyć na napiwek, gdyż lubię turecką urodę. Jeśli nie dzisiaj, to mąż wraca dopiero za tydzień, więc podaj jakiś dogodny termin.

Jak myślicie, po którym z tych smsów Wasza mama najprędzej dostałaby zawału? A może macie jakieś własne propozycje? Czekamy na nie w komentarzach.

Niech MarR dziękuje Bogu, że jesteśmy na tyle humanitarne, a może raczej jeszcze nie na tyle pier*olnięte, żeby wysłać to na jego stary numer. Dobrze, że możemy tutaj dać upust swej chorej wenie twórczej. Tsa tsa tsa ]:->

PS. Polecamy tagi! Dzisiejszy wpis sponsorują cyferki 6 i 9, a także literka G.

Pozdrawiamy, jak zwykle niezrównoważone:

pizza & puetwa

 

 

16:56, rockujace_swoj_swiat2
Link Komentarze (1) »