RSS
czwartek, 02 grudnia 2010
teleexpres pisany

Długo długo nic się tu nie działo dlatego postanowiłam przedstawić wszystkie najnowsze aktualności ze świata pizzy i puetwy w telegraficznym skrócie, wzorując się na popularnym programie telewizyjnym. Dla lepszego efektu polecam czytanie tego wpisu o 17:00.

[Odczuwam lekki stresik- wszak to moja premiera w roli redaktorki...]

Piripipi pip <-- powiedzmy, że jest to wyraz dźwiękonaśladowczy, podrabiający dźwięk oddzielający neewsy w teleekspresie.

Więc piripipi pip

Za oknem zima (jakby ktoś nie zauważył). Śniegu napadało tyle, że mam ochotę popełnić sepuku kiedy tylko pomyślę o wyjściu z domu. Na drogach masakra- samochody zataczają widowiskowe piruety, tramwaje się wykolejają, a komunikacja miejska jeździ według sobie tylko znanych reguł (jeśli w ogóle jeździ). Mam wrażenie, że to miasto mnie nie kocha.

Piripipi pip

Jegomość Prze. wraz z komitetem ds. zwalczania przejawów zimy oraz dyskretnego psucia ferii dzieciom, przygotowuje projekt utworzenia nad miastami, w których zdarza mu się przebywać lub mieszkać, wielkiej kopuły. Miałaby ona nie dopuścić do przedostawania się śniegu na przestrzeń miejską. Projekt ma być w całości sfinansowany ze środków unijnych.

Piripipi pip

Nasi uczelniani informatorzy ujawnili zaskakujący fakt, iż wszystkie rozmowy telefoniczne mogą być podsłuchiwane. Mniemam więc, że wystarczy kilkakrotnie użyć kombinacji słów "bomba" i "prezydent" w rozmowie telefonicznej aby mieć przyjemność spotkania z panami z CBŚ. Niestety nie mogę potwierdzić jednoznacznie tych informacji, gdyż nawet najdzielniejsi z naszych dziennikarzy nie mieli odwagi tego spróbować.

Piripipi pip WYDARZENIA KULTURALNE

27 listopada na warszawskiej ochocie odbyła się kolejna impreza dla bohemy, z cyklu imprez tematycznych. Tym razem uczestnicy musieli przebrać się za filmowych lub bajkowych bohaterów. Można było ozbaczyć między innymi takie gwiazdy jak Sylvestra Stallone w legendarnej roli Rambo, Toma Hanksa z filmu Castaway, Milę Jovovivh z Piątego elementu, czy baśniową Szeherezadę.

Piripipi pip

Jegomość MarK. został ostatnio przyłapany podczas paradowania po mieście w obcisłych getrach. Złośliwi już plotkują o powiązaniach MarK. ze środowiskiem transwestytów. Jegomość MarK. odpiera zarzuty tłumacząc się przebraniem trutnia Gucia na wyżej wspomnianej imprezie.

Piripipi pip

Znany tancerz okolicznościowy- MarR. jest poszukiwany przez organy ściągania. Prokuratura stawia mu zarzuty zaszywania się w domu i potejemnego uprawiania kujonizmu. Jak dotąd organy ściągania bezskutecznie próbowały ściągnąć jegomościa MarR. na jakiekolwiek spotkanie towarzyskie.

Piripipi pip

To już wszystko na dzisiaj. Życzę Państwu miłego popołudnia (poranka/wieczoru/nocy)

Pozdrawiam!

pizza